EgyébEseményekHíreink

Izgalmas hétvége a tűzoltósport életében

Kedves Követőink!
A mögöttünk álló hétvége a magyar tűzoltósportéletben is izgalmasan telt – határon innen és azon túl!
A Magyar Tűzoltósport Egyesület – MTSE Hungary egyesület versenyzői, Ungi Donát és Czifra Zsolt a FireFit olaszországi versenyén küzdött a sportág legjobbjaival, ahol Donát korosztálya ELSŐ 🥇, Zsolt pedig korosztálya MÁSODIK 🥈 helyét szerezte meg! Gratulálunk, Srácok!
Majd onnan hazasietvén, vasárnap ők is a II. Knights of St Florian Stairrun Championship – Flashover versenyén álltak rajthoz a SOTE Nagyvárad téri Elméleti Tömbjében.
Ám ennek a kemény és színvonalas megmérettetésnek a rajtlistájában már találkozhatnak Önöknek is ismerősen csengő nevekkel, hiszen a Kis-Sziget Önkéntes Tűzoltó Egyesület Szigetújfalu Tagjai is nekivágtak ennek a nehéz küzdelemnek, ahol nem csak a 22 emelet „megmászása” jelent kihívást, hanem a menet közben megoldandó szakmai feladatok elvégzése is nehezíti az egyébként sem egyszerű feladatot. Itt „A sportrendezvény keretein belül a tűzoltóknak és mentősöknek jelentős fizikai igénybevétel közben saját szakterületükbe illeszkedő technikai feladatokat kell megoldaniuk, harcolva egymással, az órával és természetesen saját magukkal.”
🤝Nagy István az Oldies kategóriában 12. helyen végzett 5 perc 49 másodperccel,
🤝Miklós Mráz az Oldies XXL kategóriában 6 perc 23 másodperccel a 15. helyen végzett,
🤝Horváth-Kosiba Zoltán az Oldies XXL kategóriában 6 perc 46 másodperccel a 18. helyen végzett.
A gyerekek közül
🤝Nagy Richárd, 🤝Horváth-Kosiba Nimród és 🤝Bereczki Jázmin sikeresen teljesítette a pályát.”
Gratulálunk – elsőként a Kis-Sziget Önkéntes Tűzoltó Egyesület Szigetújfalu Tagjainak, valamint minden versenyzőnek, akik részt vettek a megmérettetéseken! Szép volt Lányok, Srácok!